Вітаємо Вас на сторінці психологічної служби
закладів освіти Олександрії!

Психолог – із тих професій, які одночасно і вичерпують і дають дієві засоби для самовідновлення, самовдосконалення, а відтак – до гармонізації та процвітання!

Тому, колеги, у своїй професійній діяльності, розпочнімо з себе і не забуваймо, що «Інформація, отримана з чесного діалогу з собою, це сама оптимістична інформація, яка може з'явитися у вашому житті. Тому що світло свідомості виганяє темряву з наших душ. Це крок до єдності з самим собою, це крок до єдності зі світом, це крок власного успіху» (В.Жикаренцев). Усім, хто дотримується подібної професійної ідеології навряд чи загрожує професійне виснаження і вигорання!

А щоб професійний розвиток відбувався, не забуваймо: не змінивши те, якими ми є, ми завжди будемо мати те, що вже отримали.Вся наша з вами робота – це по суті допомога, а «Найкраща в світі допомога та, яка абсолютно ненавмисна. Багато деструктивних речей відбуваються з наміру допомогти» (Джон Енрайт).Отож, зберімо свої ресурси, тримаймося впевнено, віднайдімо точку власної рівноваги, БУДЬМО СОБОЮ у всій власній досконалості, і все буде так, як має бути!

Нормативно-правова база

Методичне об'єднання

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації

/Files/images/дом.насил..jpg /Files/images/3_5.jpg
Блог обласного навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти

/Files/images/Рис псих.jpg
/Files/images/ввввв.jpg Міські інтервізійні групи
Інтервізійна група "POZITIVITA"
Інтервізійна група "Веселкова гармонія"
Інтервізійна група "МЕТЕОРИТ"
Інервізійна група "БЕСІДА"

Кiлькiсть переглядiв: 227