ІННОВАЦІЯ
/Files/images/уу.jpg Поняттям "інновація" позначають нововведення, новизну, зміну, введення чогось нового. Стосовно педагогічного процесу інновація означає введення нового в цілі, зміст, форми і методи навчання та виховання; в організацію спільної діяльності вчителя і учня, вихованця. Інновації самі по собі не виникають, вони є результатом наукових пошуків, передового педагогічного досвіду окремих учителів і цілих колективів.

Співвідношення між поняттями „нововведення” і „інновація” полягає в тому, що нововведення (новація) − це засіб (новий метод, методика, технологія, програма та ін.), а інновація − це процес освоєння цього засобу.

Міжнародна співпраця закладів освіти

Інновації в начальному процесі

Загальна характеристика освітніх інновацій та методик

Основні завдання підготовки вчителів до інноваційної діяльності

Пропонуємо вам ознайомитися з матеріалами"Інновації в навчальному процесі", які стануть у нагоді в процесі організації інноваційної діяльності.

Пропонуємо ознайомитися з методичними рекомендаціями на тему: "Організаційно-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи у закладах освіти"

Рекомендована література з питань інноваційної освітньої діяльності

Основу інноваційних процесів в освіті складають дві важливі проблеми педагогіки -проблема вивчення, узагальнення і поширення педагогічного досвіду та проблема впровадження досягнень психолого-педагогічної науки в практику.

Результатом інноваційних процесів в навчаольних закладах є використання теоретичних і практичних нововведень, а також таких, що утворюються на межі теорії і практики. Педагогічний працівник може виступати автором, дослідником, користувачем і пропагандистом нових педагогічних технологій, теорій, концепцій.

Інноваційні процеси є механізмом інтенсивного розвитку навчального закладу та педагогіки. Інновації функціонують на рівнях створення, освоєння і втілення.

Найдивовижніші інновації усіх часів [Цікава наука] - The 71 Most AMAZING Innovations of All Time

Кiлькiсть переглядiв: 358